Wykorzystaj potencjał Design Thinking. Kurs od podstaw  

W świecie dynamicznych zmian przedsiębiorstwa i organizacje wciąż szukają metod, które pomogą im sprostać wyzwaniom rynkowym. Jednym z takich podejść jest Design Thinking. Jak zrozumieć i wdrożyć ten proces w sposób skuteczny i przewidywalny? Odpowiedź na to pytanie oferuje kurs DTMethod® Foundation.

Co Design Thinking może przynieść Twojej firmie?

Design Thinking to proces skupiony na ludziach, ich potrzebach i sposobach eliminowania problemów. Zakłada podejście do projektowania, które w centrum uwagi stawia użytkownika, angażując go w proces tworzenia praktycznych rozwiązań. Dzięki temu możesz lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów, szybciej na nie reagować, a co za tym idzie, skuteczniej odpowiadać na potrzeby konsumentów i wdrażania innowacji, budując swoją konkurencyjność na rynku.

Niewykluczone, że spotkałeś się już z koncepcją Design Thinking, ale związane z nią podejścia lub jej modele okazały się dla Ciebie chaotyczne i trudne do zaimplementowania w Twojej organizacji. A co, jeśli istnieje metodyka, która czyni ten proces przewidywalnym i łatwym do wdrożenia?

Poznaj i opanuj metodykę DTMethod® Foundation

Chcesz zbudować swoje zrozumienie dla Design Thinking Kurs DTMethod® Foundation pozwoli Ci nie tylko zrozumieć tę koncepcję od strony teoretycznej i praktycznej, ale i uzyskać cenną, międzynarodową certyfikację – dla siebie lub Twoich pracowników. Grupą docelową kursu są bowiem: właściciele firm, kierownicy zespołów, członkowie zespołów projektowych, SCRUM Masterzy, Product Ownerzy, Sponsorzy, Trenerzy, Facylitatorzy i inne osoby odpowiedzialne za tworzenie strategii organizacji.

Dwa wymiary korzyści z udziału w kursie 

Profity można podzielić na dwa wymiary:

  1. mikro (uczestnika) oraz

  2. makro (organizacji).

 Wykorzystaj potencjał Design Thinking

Każdy pojedynczy uczestnik szkolenia zrozumie, czym jest i jak działa proces Design Thinking. Kurs ustrukturyzuje też jego wiedzę i wyposaży w szereg narzędzi, dzięki którym zacznie działać efektywniej i pewniej, zachowując logiczną procesualność i komfort działań.

Uczestnictwo w szkoleniu przynosi też szereg korzyści dla organizacji. Należy do nich zaliczyć m.in. takich jak m.in.:

  • podniesienie wartości tworzonych produktów, usługi i procesów;

  • zminimalizowanie ryzyka generowania nieskutecznych rozwiązań;

  • redukcja kosztów projektowych;

  • jeszcze lepsze uporządkowanie procesu Design Thinking w organizacji;

  • zwiększenie efektywności prac zespołu projektowego.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie możesz zrealizować jednorazowo lub w ramach subskrypcji Inprogress Plus. Druga z opcji zapewnia udział w innych akredytowanych szkoleniach np. z zakresu zarządzania projektami i organizacją czy inżynierii oprogramowania. Jest atrakcyjna zwłaszcza dla firm i organizacji oraz osób, którym zależy na długofalowym i wielopłaszczyznowym rozwoju.

Jeśli chcesz się zapisać tylko na szkolenie , zrobisz to na stronie www organizatora, wybierając: formę szkolenia (stacjonarnie, online na żywo), język (polski lub angielski) oraz termin. Zapisy w ramach subskrypcji odbywają się wyłącznie za pomocą dedykowanej aplikacji. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie organizatora.

DTMethod® jest zarejestrowanym znakiem towarowym INPROGRESS Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Materiał zewnętrzny

Redakcja ecomanager.pl