Parawany reklamowe – niezastąpione dla plażowiczów i firm!

Polskie lata bywają kapryśne, lecz czasami pogoda sama zachęca nas do tego, aby udać się nad morze, a przy okazji nieco schłodzić w jego zimnych wodach. Plażowiczów nad Bałtykiem nie brakuje szczególnie w szczycie sezonu, a obowiązkowym elementem, który trzeba zabrać ze sobą nad morze, jest parawan. Dla firm jest to doskonała wiadomość, ponieważ mogą one zainwestować w dobrej jakości parawany reklamowe.

Parawany nad Bałtykiem

Parawany jednoznacznie kojarzą nam się z wakacjami nad polskim morzem. Nie sposób spędzić miło czas na plaży bez nich, a wszystko to przez wiatr, który towarzyszy nam niemalże każdego dnia. Parawany reklamowe doskonale chronią przed wiatrem, a przy okazji mogą w nienachalny sposób reklamować firmę. Co ciekawe, parawany reklamowe rozdawane są często jako prezenty dla gości hotelowych na czas pobytu nad morzem. Mogą oni korzystać z nich, gdy wybierają się na plażę, co z pewnością jest dużym udogodnieniem, ponieważ nie muszą oni zabierać własnych parawanów, gdy wyjeżdżają na wakacje.

Przyjemna reklama

Firmy, które nie działają bezpośrednio w branży turystycznej, mogą skorzystać z tego, że hotele tak chętnie oferują swoim gościom parawany. Wystarczy bowiem nawiązać współpracę z konkretnym obiektem i dostarczyć mu ustaloną ilość parawanów reklamowych w danym czasie. Zazwyczaj współpraca odbywa się na zasadzie obopólnej korzyści – hotel może zaoferować gościom parawan reklamowy, a więc i zyskać w ich oczach, firma dostarczająca je może się natomiast wypromować. Co ważne, tego typu reklama jest bardzo przyjazna ludziom, ponieważ kojarzy się bardzo pozytywnie. Wszystko, co związane z letnim wypoczynkiem, wywołuje w nas dobre emocje – nawet nazwa firmy, która widniała na naszym parawanie. Sam nadruk jest niezwykle trwały, dlatego parawany mogą posłużyć gościom hotelowym nawet przez kilka lat.

Nagroda dla plażowiczów

Latem firmy bardzo często organizują różnego typu konkursy, w których można wygrać nagrody związane z wakacyjną porą. Większość przedsiębiorców stawia na popularne okulary przeciwsłoneczne, czapki czy parasole ogrodowe. Tymczasem doskonałym pomysłem na upominek dla zwycięzców okazują się być parawany reklamowe. Można je bez większego problemu przetransportować bądź wysłać kurierem. Warto mieć na uwadze, że parawany reklamowe – choć sprawdzają się głównie na plaży – przez niektórych użytkowane są również w ogrodach bądź na mini plażach, zazwyczaj zlokalizowanych przy restauracjach czy barach. Możliwości promowania swojej marki jest więc całkiem sporo. 

Artykuł powstał we współpracy z https://mint2print.pl/

Redakcja ecomanager.pl