Zwroty towarów do sklepu Naree bez tajemnic

Naree jest marką odzieżową tworzoną dla kobiet przez kobiety. Dynamiczny rozwój marki to wkład i zaangażowanie pracowników. Ubranie dostępne w Naree mają dawać kobietą możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu. Zróżnicowanie i upodobania klientek utorowały drogę i w tym momencie tworzone są uniwersalne produkty. W tym artykule przedstawione będą sposoby robienia zwrotów.

Jak robić zwrot do Naree?

Aby dokonać zwrotu trzeba podjąć chęć zwrotu na koncie klienta, a później wydrukować formularz zwrotu lub ręcznie przepisanie formularza dostępnego na stronie sklepu i umieszczenie go w paczce. Jeśli składasz zamówienie jako Gość zgłoszenie chęci zwrotu w systemie nie będzie możliwe. Wtedy trzeba będzie wydrukować nie uzupełniony formularz ze strony (znajdziesz go w zakładce zwroty). Następnie nadać paczkę na podany adres.

Czas na zwrócenie produkty i adres do zwrotu

Klienci mają 14 dni na zgłoszenie chęci zwrotu i kolejne 14 dni na nadanie do Naree zamówienia. Jeśli chęć zwrotu nie zostanie odnotowana trzeba nadać go w ciągu 14 dni.

Adres na jaki trzeba wysłać zwrot to:

Naree Sp. z o.o., ul. Rydlówka 20,  30-363 Kraków, tel. 730-023-999

Jaki czas jest potrzebny na rozpatrzenie i jak są zwracane środki?

Status wysłanego zwrotu zmienia się gdy jego zawartość zostanie zweryfikowana. Od momentu gdy status się zmieni do 14 dni można oczekiwać na zwrot środków. Same środki są zawsze zwracane taką metodą jaką było opłacane zamówienie.

Jak można nadać paczkę ze zwrotem?

Jest kilka możliwości przez sklep i jego formularz, a później wybrać opcję wysyłki za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu. Ważne aby przy wyborze paczkomatu, użyć możliwości “Paczkomat-dom”. Gdy tego nie zrobimy paczka nie zostanie dostarczona do sklepu. Innym sposobem jest robienie zwrotu za pośrednictwem strony Wygodne Zwroty. Tutaj wystarczy wejść na stronę i odnaleźć sklep lub kliknąć w link: https://wygodnezwroty.pl/naree i tam w kilku krokach dokonać zwrotu. Kolejnym etapem będzie wypełnienie swoich danych, wybór kuriera, wielkość paczki oraz opłacenie paczki. Zaniesienie paczki do punktu nadawczego i oczekiwanie na zwrot środków.

O Naree

Naree jest sklepem stworzonym wyłącznie dla kobiet i tworzony przez kobiety. Dzięki temu doskonale zna się klienta i wie co będzie chętnie wybierane. W asortymencie sklepu znajdą się ubrania, piżamy oraz akcesoria. Często można dorwać ciekawe przedmioty w zakładce promocje. Planując produkcją pracownicy sklepu biorą pod uwagę zdanie Klientów. Liczą się dla sklepu krótkie łańcuchy dostaw oraz tym samym sprawiają, że zakupy stają się czystą przyjemnością.

Redakcja ecomanager.pl