Zwroty do Intersport wygodnie i szybko

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić coś online, a po otrzymaniu towaru okazało się, że nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie martw się, w sklepie Intersport masz możliwość zwrotu zakupionych produktów, nawet bez podawania przyczyny. W tym artykule dowiesz się, jak dokładnie zwrócić towar do sklepu Intersport, ile masz czasu na zwrot oraz jakie są warunki i procedury związane z tym procesem. 

Zwrot do Intersport krok po kroku

Intersport to sklep oferujący szeroką gamę artykułów sportowych obejmujących odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ze względu na tak szeroki asortyment klienci często składają dużą liczbę zamówień, co może skutkować otrzymaniem produktów niespełniających ich oczekiwań. W Wygodnezwroty.pl zwrot produktów nigdy nie był tak łatwy. W tym artykule dowiesz się, jak łatwo przeprowadzić ten proces.

Co można zwrócić?

Intersport przyjmuje zwroty wszystkich produktów, pod warunkiem, że są one nieużywane i nie noszą śladów użytkowania. Produkt musi być wolny od wad mogących mieć wpływ na możliwość pełnego zwrotu pieniędzy.

Jak można zwrócić towar do Intersport?

Jeżeli brakuje etykiety, możesz ją zwrócić za pośrednictwem Paczkomat InPost lub DHL POP. Punkty odbioru obejmują Żabka, Inmedio, Staffel, 1 Minute i DHL. Maksymalna waga przesyłki wynosi 25 kg dla Paczkomat InPost i 31,5 kg dla DHL POP. Wymiary paczki to 41 x 38 x 65 cm lub zapakowane w folię lub karton w zależności od opcji pakowania. Jeśli klient chce wydrukować etykietę, może zwrócić przedmiot za pośrednictwem kuriera GLS lub DHL POP. Punkty odbioru DHL POP to: Żabka, Kaufland, ABC, Stokrotka, Inmedio, Relay, 1Minute, oddziały DHL. Maksymalna waga przesyłki wynosi 31,5 kg, a klienci mogą wybrać opcję pakowania swoich przesyłek w folię lub pudła.

Intersport zwroty — jak to wygląda?

Powrót do Intersportu jest bardzo łatwy. Portal Wygodne Zwroty umożliwia łatwy zwrot niechcianych produktów do tego e-sklepu i setek innych. Odwiedź platformę lub skorzystaj z tego linku https://wygodnezwroty.pl/intersport, a następnie wybierz odpowiadającą Ci metodę zwrotu produktu. Możesz wybrać, czy chcesz wydrukować etykietę. Następnie decydujemy o wielkości paczki i pakujemy produkt. Przejdź do wybranego punktu i wyślij paczkę. Zwrot produktów nigdy nie był łatwiejszy.

Na jaki adres kierować zwrot do Intersport?

Adres do zwrotu zawsze jest dostępny w regulaminie sklepu na stronie internetowej. Aby dokonać zwrotu, trzeba podać następujące dane w formularzu zwrotu:

INTERSPORT Polska S.A.32-060 Liszki Cholerzyn 382   

Redakcja ecomanager.pl