Nadaj zwrot do Magmac

Firma Magmac specjalizuje się w ubraniach dla kobiet w każdym wieku. Wśród szerokiej gamy produktów nie tylko dorosłe kobiety ale i nastolatki i kobiety starsze mogą znaleźć coś dla siebie! W zależności od okazji sklep oferuje ubrania na imprezy, eleganckie, casualowe, ślubne i wiele, wiele innych. W przeciwieństwie do standardowych sieciówek Magmac posiada również w swoim asortymencie większe rozmiary dla kobiet plus size, aby również mogły cieszyć się zakupami i pewnością, że ze swobodą wybiorą idealną dla siebie kreacje. W czasach powszechnej dostępności do zakupów online, firma opracowała wygodną politykę zwrotów, mając na uwadze, że nie każde zdjęcie oddaje wygląd rzeczywisty i rozmiar artykułu oraz nie zawsze spełni on oczekiwania klientek. Przedstawiamy krok po kroku przewodnik po zwrotach Magmac.

Czas na zwrot

Zgodnie z prawem, klient ma 14 dni na zwrot produktów od momentu odebrania przesyłki. Jeżeli zakupu dokonał przedsiębiorca ma on prawo do wykonania zwrotu tylko w przypadku kiedy transakcja nie miała charakteru zawodowego.

Koszty

Jak w większości sklepów, koszty związane ze zwrotem produktu leżą całkowicie po stronie klienta. 

Metody odesłania paczki zwrotnej

  • InPost: Magmac jako jeden z nielicznych sklepów umożliwia nadanie zwrotu za pomocą paczkomatów InPost 24/7. Kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego przez klienta towaru. Koszt takiej wysyłki wynosi 16,99zł

  • Poczta Polska: nadaj zwrot za pomocą Poczty Polskiej i wybierz najtańszą opcję paczki pocztowej

  • Własny przewoźnik: klient ma również opcję wybrania dogodnego dla siebie przewoźnika na własny koszt

  • Wygodne Zwroty

Sklep podkreśla, iż nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem!

Zwroty w Magmac? Teraz jeszcze prostsze z Wygodnymi Zwrotami

Klienci Magmac mogą też z łatwością dokonywać zwrotów, korzystając z przemyślanego systemu Wygodnych Zwrotów. Proces ten obejmuje wybranie Magmac jako sklepu lub kliknięcie w tej link https://wygodnezwroty.pl/magmac, wypełnienie formularza zwrotnego, wybór odpowiedniej firmy kurierskiej i opłacenie przesyłki, co znacząco upraszcza i przyspiesza cały proces zwrotu.

Adres, na który należy dokonać zwrotu

MAGMAC

MAGDALENA MACIEJEWSKA-PRYZWAN 

ul. Główna 1

76-251 Kobylnica

Warunki zwrotu

Zwrotom nie podlegają ubrania uszkodzone, posiadające ślady użytkowania lub sprania. Oryginalne etykiety i metki muszą zostać zachowane i odesłane wraz z towarem. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu, ze względu na zły stan artykułów.

Jakie artykuły nie podlegają zwrotowi?

  1. Zwrot nie przysługuje podmiotom gospodarczym, które po wykonaniu transakcji otrzymały fakturę VAT

  2. W przypadku zamówienia kompletu, ubrania dwuczęściowego klient zobowiązany jest do zwrotu całości a nie tylko części, którą chce zwrócić

  3. Ze względów higienicznych zwrotowi nie podlegają również artykuły bieliźniane: skarpetki, piżamy, body, komplety bielizny, szlafroki, koszulki nocne, kombinezony nocne

Jak poprawnie przygotować paczkę do zwrotu?

  • Zapakuj towar w odpowiedni sposób, aby zabezpieczyć paczkę przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Uszkodzony towar traci na wartości i użyteczności

  • Sklep uprzejmie prosi o zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu i z oryginalnymi metkami

  • Do paczki należy dołączyć paragon fiskalny oraz formularz zwrotu, który znajduje się na stronie internetowej. W przypadku braku możliwości wydrukowania formularza, klient może napisać go odręcznie.

Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez firmę. W przypadku płatności poprzez platformę PayU, pieniądze zostaną zwrócone tą samą formą. Czas zwrotu pieniędzy wydłużyć się od 4 do 30 dni przy wybraniu płatności kartą. Wszystko zależne jest od operatora karty. 

W sytuacji, gdy klient wybrał płatność za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, należy podać numer konta bankowego, na który firma powinna wykonać przelew.

Uwagi

Ważne jest, aby podać w formularzu numer zwrotu, gdyż zapewnia on prawidłowe przeprowadzenie procedury zwrotu. W przypadku jego braku, cały proces może ulec znacznemu wydłużeniu. 

Kontakt

Redakcja ecomanager.pl