Finansowanie aut dostawczych dla małych firm

Samochód dostawczy to coś bez czego nie obejdzie się czasem nawet mała firma. Przedsiębiorcy którzy dopiero wchodzą na rynek, poszukują jak najbardziej korzystnych dla siebie rozwiązań. Niestety ze względów finansowych nie są oni zazwyczaj na samym starcie zapewnić sobie nowego auta z salonu. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić możliwość finansowania samochodów dla nowych firm. To wcale nie tak trudne jak mogłoby się wydawać.

Leasing samochodów dostawczych w VW FS

Małe firmy już nawet za niewielką miesięczną ratę mogą otrzymać leasing samochodu dostawczego w VW FS. Bez wychodzenia z domu można samodzielnie dostosować najbardziej odpowiadające warunki umowy. To klient decyduje o tym ile wyniesie opłata wstępna oraz okres finansowania. Co najważniejsze, może on wybrać najciekawszy model samochodu który mu się spodoba. Zdecydowanie Volkswagen Dostawcze to jedna z lepszych opcji na rynku. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze samochodu dostawczego?

Przed zakupem samochodu dostawczego dla firm, warto na samym starcie zastanowić się, do czego będzie nam ono służyć. Duże znaczenie ma towar, jaki będzie w nim przewożony. To od niego zależy wielkość i pojemność nowego auta. Kolejno warto rozważyć udogodnienia które zapewnią kierowcy jeszcze bardziej komfortową jazdę.

Po ustaleniu tych elementów dopiero możemy na spokojnie przejść do wyboru modelu. W salonach bez problemu znajdziemy ten jedyny, który odpowie na nasze potrzeby.

Największe zalety CarePort Leasing

Leasing samochodów w VW FS to czysta przyjemność. Jak wcześniej wspomniano, to od nas zależy:

  • wysokość opłaty wstępnej ( od 0% do 45%)
  • okres finansowania w miesiącach (24-60 miesięcy).

Na koniec trwania umowy podejmujemy decyzję, co robimy dalej z naszym samochodem. Możemy wykupić auto i mieć go na własność już do końca lub zwrócić je do salonu i zakończyć umowę. Dzięki temu mamy czas na spokojnie przemyśleć ten niemały wydatek.

Zamów kontakt już dziś

Volkswagen Dostawcze to marzenie niejednego początkującego przedsiębiorcy. Niestety nie każdy z nich ma już na samym starcie wystarczającą ilość oszczędności na swoim koncie. Jeżeli masz jeszcze pytania i wątpliwości co do metody finansowania u VW FS, w każdym momencie możesz zamówić kontakt z dealerem. Na oficjalnej stronie wypełnisz formularz a kolejno konsultant skontaktuje się z tobą w celu przedstawienia jak najlepszej oferty.

 

Redakcja ecomanager.pl