Wybrano „Ekoodpowiedzialnych w biznesie”

Podczas uroczystej Gali Kongresu ENVICON 10 października 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło wręczenie nagród laureatom w konkursie Ekoodpowiedzialni
w biznesie”
.

O ten wyjątkowy tytuł ubiegają się przedsiębiorstwa, które w swojej strategii rozwoju uwzględniają aspekty ochrony środowiska. „Ekoodpowiedzialni w biznesie” to nie tylko konkurs, ale także wyeksponowanie postawy, będącej dowodem na to, że przemyślane, prośrodowiskowe działania są naprawdę ważne, skuteczne oraz nagradzane.

W IX edycji Konkursu wręczenia nagród dokonali wiceprezes Wojciech Konecki, reprezentujący Partnera Konkursu, czyli Krajową Izbę Gospodarczą, Krzysztof Kawczyński, przewodniczący Komitetu Ochrony Środowiska w Krajowej Izbie Gospodarczej, a także Zarząd firmy ABRYS.

Tytuły „Ekoodpowiedzialnych w biznesie” zdobyli: SAUR Polska Sp. z o.o., a nagrodę odebrała Magdalena Markiewicz, prezes Zarządu firmy, Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, reprezentowany przez Krystiana Szczepańskiego, dyrektora Instytutu, a także EKOCEL Sp. z o.o., w imieniu której nagrodę odebrał Rainer Rohler, prezes przedsiębiorstwa.

IX edycja konkursu to forma docenienia firm, które biorą odpowiedzialność za wpływ swojej działalności na ekosystem. Tym samym starają się minimalizować negatywne oddziaływanie, a także z sukcesem realizują projekty edukacyjne w zakresie ochrony środowiska, zarówno wewnątrz organizacji, jak i w swoim najbliższym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *