Recyklingowa baza wiedzy – artykuł promocyjny

Tradycyjnie już redakcja miesięcznika „Recykling” wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zorganizowała bezpłatne trzydniowe seminarium pod nazwą Forum Recyklingu na Targach POLEKO. W tym przełomowym dla branży roku na Forum nie mogło zabraknąć edukacji ekologicznej. Portal ZielonaLekcja.pl zamieszcza materiały z tego wydarzenia w nowej zakładce Forum Recyklingu.

Dzięki inicjatywie redakcji ZielonaLekcja.pl prezentacje wygłoszone podczas Forum Recyklingu, a dotyczące m.in. edukacji odpadowej, kosztów selektywnej zbiórki odpadów, finansowania działań z edukacji ekologicznej czy przygotowania surowca dla recyklera można bezpłatnie pobierać i przeglądać. Odsyłamy także do artykułów, które zostały napisane do prelegentow Forum. W ten sposób z treści popularyzujących zagadnienia recylkingu będzie z mogło skorzystać jeszcze większe grono zaintresowanych osób.

Serwis ZielonaLekcja.pl dedykowany jest wszystkim miłośnikom środowiska naturalnego, a przede wszystkim osobom związanym z edukacją ekologiczną. ZielonaLekcja.pl jest otwarta na współpracę – każdy może zostać współtwórcą portalu, jeśli wie o ciekawej inicjatywie ekologicznej, zna miejsca warte obejrzenia, przemierzył szlak, który warto przedstawić szerszemu gronu, czy ma świetny pomysł, jak poprowadzić niezapomnianą lekcję ekologii.

Zasoby Forum Recyklingu na portalu ZielonaLekcja.pl – http://www.zielonalekcja.pl/index.php?mod=warsztatylista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *