O konkursie

Konkurs „Ekoodpowiedzialni w biznesie” jest organizowany przez firmę ABRYS od 2010 r. O prestiżowy tytuł mogą ubiegać się wszystkie firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii środowiskowych.

W Konkursie uczestniczyć mogą wszystkie podmioty z branży przemysłowej, posiadające siedzibę na terytorium Polski i prowadzące na jej terenie działalność na rzecz ochrony środowiska. Szczególnie zapraszamy firmy, w których założenia polityki CSR są wyjątkowo istotne, oraz wszelkie podmioty prowadzące działalność innowacyjną w zakresie technologii środowiskowych.

W konkursie wyłania się laureatów w kategorii „Przedsiębiorstwo” – nagrodzone zostają firmy, które w roku poprzedzającym edycję konkursu zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR.

Wśród laureatów poprzednich edycji są takie firmy jak: Niczuk-Metall – PL, Green Power, Instytut Nowych Technologii Inżynierii Środowiska, Dolina Nidy, Orlen, Lotos.

Wszyscy laureaci zostają nagrodzeni podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającej Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy:

Regulamin 2017

Formularz zgłoszeniowy 2017

ORGANIZATOR

PATRONAT HONOROWY

            

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *