O konkursie

Konkurs „Ekoodpowiedzialni w biznesie” jest organizowany przez firmę ABRYS od 2010 r. O prestiżowy tytuł mogą ubiegać się wszystkie firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie.

W Konkursie uczestniczyć mogą wszystkie podmioty z branży przemysłowej, posiadające siedzibę na terytorium Polski i prowadzące na jej terenie działalność na rzecz ochrony środowiska. Szczególnie zapraszamy firmy, w których założenia polityki CSR są wyjątkowo istotne, oraz wszelkie podmioty prowadzące działalność innowacyjną w zakresie technologii środowiskowych.

W konkursie wyłania się laureatów w kategorii „Przedsiębiorstwo” – nagrodzone zostają firmy, które w roku poprzedzającym edycję konkursu zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR.

Wszyscy laureaci zostają nagrodzeni podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzające Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

REGULAMIN 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Na zgłoszenia do VIII edycji Konkursu czekamy do 31 sierpnia 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *