O konkursie

(Eko)odpowiedzialne przedsiębiorstwa poszukiwane!

Czy Twoja firma realizuje przedsięwzięcia proekologiczne oraz prowadzi politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR?

Weź udział w VIII edycji Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”! Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów z sektora przemysłu i jego otoczenia, handlowego, usługowego
i finansowego które podejmują liczne działania inwestycyjne, edukacyjne i informacyjne dotyczące ochrony środowiska.
O ten wyjątkowy tytuł mogą ubiegać się firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie.
„Ekoodpowiedzialni w biznesie” to nie tylko konkurs, ale także dowód na to, że odpowiedzialne, prośrodowiskowe działania są naprawdę ważne, dostrzegane oraz nagradzane. Doceniamy firmy, które dbają o środowisko, minimalizując swój negatywny wpływ na nie. Nagradzamy podmioty, które podejmują działania edukacyjne w zakresie ochrony środowiska, zarówno wewnątrz organizacji, jak i w swoim otoczeniu.
W konkursie mogą wziąć udział firmy z sektora przemysłu (w tym przemysłu spożywczego), handlu, finansów i ubezpieczeń, budownictwa.

W tegorocznej VIII edycji konkursu przyznamy nagrody za działania prowadzone w 2017 roku Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas uroczystej gali największego w Polsce Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment, którego organizatorem jest firma Abrys Sp. z o.o.

Z zainteresowaniem przyjęliśmy informację o kolejnej Państwa inicjatywie – Konkursie „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Postanowiliśmy wesprzeć ją poprzez objęcie Patronatem Honorowym, który jest specjalny wyróżnieniem dla najciekawszych ogólnopolskich przedsięwzięć w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki wodnej – zaznacza w piśmie  Dominik Bąk, Zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW.

REGULAMIN 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Na zgłoszenia do VIII edycji Konkursu czekamy do 31 sierpnia 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *