„Ludzie, którzy zmieniają biznes”

Wystartował nabór zgłoszeń do pierwszej w Polsce nagrody w pełni dedykowanej osobom działającym na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu w swoich firmach i otoczeniu biznesu.

Inicjatywa realizowana, której organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, została objęta patronatem honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Ideą nagrody jest przekonanie, że wszystkie zmiany w biznesie mają swoich inicjatorów i twórców, a za działaniami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu stoją konkretni ludzie. Poprzez swoją codzienną pracę i zaangażowanie sprawiają oni, że firmy pozytywnie wpływają na swoje otoczenie, zarówno społeczno-gospodarcze jak i przyrodnicze. Mogą być to zarówno osoby na co dzień realizujące projekty CSR-owe, inżynierowie inicjujący zmiany ograniczające zużycie odpadów czy emisję gazów cieplarnianych czy nawet społecznicy przekonujący biznes do tego, że warto być odpowiedzialnym.

Nagroda ma wyróżnić tych spośród nich, którzy swoim osobistym zaangażowaniem i kreatywnym podejściem przyczyniają się do upowszechniania idei CSR w Polsce, a ich działania i decyzje wpływają na standardy obowiązujące w przedsiębiorstwach. Zgłoszenia osób, które sprawiają, że zarządzanie biznesem w sposób odpowiedzialny staje się standardem w Polsce, będą przyjmowane do 14 sierpnia za pośrednictwem formularza na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/zglos-swoja-kandydature-do-nagrody-ludzie-ktorzy-zmieniaja-biznes/

 

logo_nagrody_ludzie_ktorzy_zmieniaja_biznes

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *