II Kongres CSR – Today Tomorrow

29 maja w warszawskim hotelu Lord odbył się „II Kongres CSR – Today Tomorrow” – skierowany do osób zainteresowanych tematem Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Spotkanie podzielono na trzy ścieżki warsztatowe: Korporacje i duże firmy, MMŚP, Fundacje i Stowarzyszenia, 14 wybitnych ekspertów, 13 merytorycznych i praktycznych prelekcji oraz 90 uczestników wydarzenia.

Podczas Kongresu wśród poruszonych zagadnień znalazły się m.in: CSR po co? -10 najważniejszych argumentów, bilans CSR, cele globalne firmy a lokalny wymiar działań CSR, strategia CSR dla MMŚP oraz współpraca NGO z biznesem w ramach CSR. Oprócz merytorycznych prelekcji przedstawione zostały również case study: jak zostać liderem dialogu społecznego, jak zrównoważony transport wpływa na jakość życia pracowników oraz wsparcie działań CSR poprzez Social Media.

Eksperci przekazali uczestnikom swoją wiedzę, ciekawe inspiracje oraz rozwiązania. Zarówno w sali konferencyjnej, jak i w kuluarach trwały liczne rozmowy oraz wymiana doświadczeń i wrażeń z poszczególnych prelekcji.

III Ogólnopolski Kongres CSR – Today Tomorrow – już 21 maja 2015 r. Organizatorem wydarzenia jest Skill Group.

Więcej informacji: http://www.csrtt.pl/index.php?go=relacja14


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *