Grupa Azoty

1354581234i07Grupa Azoty opublikowała raport środowiskowy za 2012 r., w którym prezentuje najważniejsze aspekty polityki prośrodowiskowej realizowane w największych spółkach Grupy Azoty z Tarnowa, Polic i Kędzierzyna-Koźla. Jest to już drugi raport, w którym spółki wspólnie prezentują swoje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Troska o środowisko naturalne jest ważnym elementem w działalności Grupy Azoty. Rokrocznie spółki wchodzące w jej skład podejmują szereg inicjatyw, aby maksymalizować swój pozytywny wpływ na otoczenie. Każdego roku także publikują raport ze swojej działalności pro środowiskowej. Podsumowanie ubiegłorocznych efektów proekologicznych rozwiązań funkcjonujących w największych spółkach Grupy Azoty zostało opublikowane w Raporcie Środowiskowym za 2012 r.

Dokument w jasny i przejrzysty sposób prezentuje zrealizowane i planowane inwestycje w zakresie ekologii oraz działalność badawczo-rozwojową w Grupie Azoty, Grupie Azoty Zakłady Chemiczne Police oraz Grupie Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn. Ponadto zawiera  analizę działań podejmowanych w obszarach: gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka odpadami, emisje, elektrociepłownie i hałas. Całości dopełniają rozliczenia zadań przyjętych do realizacji w ramach Programu „Odpowiedzialności i Troska” oraz deklaracja tychże zadań na 2013 r.

POBIERZ RAPORT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *