GasShow 2013

Na poczatku marca br. w Warszawie odbyła się czwarta edycja Międzynarodowych Targów GasShow. Wydarzeniu towarzyszyły Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2013.

W czasie zakończonej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało prawie 200 firm z całego świata, łączna powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 7000 m2, a w ciągu dwóch dni (6-7 marca br.) imprezę odwiedziło 7 tys. gości. Wśród nich znajdowali się zarówno profesjonaliści, zajmujący się na co dzień montażem i obsługą samochodowych instalacji gazowych, właściciele warsztatów samochodowych, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci butli, zbiorników i cystern, jak i osoby prywatne zainteresowane użytkowaniem technologii LPG, LNG i CNG. Wydarzenie zorganizowała firma ECP Media.

Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji m. in.: po raz pierwszy przygotowano strefę Autogas Motor Show, w której prezentowali się importerzy i dystrybutorzy marek aut zasilanych LPG i CNG. Przed wejściem do hali targowej można było podziwiać autobus miejski Solbus, napędzany skroplonym gazem ziemnym. Ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyła się też konferencja „Metan dla motoryzacji“. Podczas targów odbyła się też ogólnopolska premiera marki QGAZ, zaprezentowana przez firmę Orlen Gaz.

Udział w GasShow i Autoservice Expo dla wielu firm było świetną okazją do przedstawienia swoich najnowszych produktów, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wiele rozmów kuluarowych prowadzonych w czasie targów, pierwszego dnia wieczorem przeniosło się na After Party w czasie którego rozdano nagrody MOTOINVENT i INPRO – wyróżnienia dla najlepszych produktów, urządzeń i usług prezentowanych przez wystawców.

Tegoroczna edycja targów potwierdziła swoją pozycję jednej z najważniejszych na świecie imprez adresowanych do branży LPG, CNG, LNG – mówi Robert Łapiński, pomysłodawca i organizator targów. – Swoją ofertę podczas targów zaprezentowali wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zborników, a także cystern. Warto pamiętać o bardzo ważnej dla nas grupie wystawców, którzy kompleksowo zaopatrują warsztaty samochodowe. Już dziś zapraszamy na GasShow i Autoservice Expo 2014! – podsumował R. Łapiński.

Źródło: ECP Media

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *