VII Forum Gospodarcze TIME

Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 09/03/2015
All Day

Category(ies) No Categories


W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, zapraszamy wszystkich przedstawicieli firm elektronicznych, telekomunikacyjnych energetycznych oraz informatycznych w Polsce do udziału w VII Forum Gospodarczym TIME, które odbędzie się w dniu 9 marca 2015 roku, w hotelu Hilton w Warszawie.
Forum Gospodarcze TIME (Telekomunikacja, Internet, Media, Elektronika) to największe spotkanie przedsiębiorstw przemysłu ICT, na którym omawiamy najważniejsze zagadnienia problemowe, których rozwiązywanie decyduje o tempie i kierunkach rozwoju produktów, oprogramowania i usług na szybko zmieniającym się rynku komunikacji elektronicznej w Polsce i na świecie.
FG TIME jest konferencją programową, będąca okazją do:
o    podsumowania dorobku sektora ICT w minionym roku,
o    prezentacji stanu realizacji celów i potrzeb branży zdefiniowanych w programach i strategiach rozwoju,
o    dyskusji na temat kluczowych problemów wymagających rozwiązania,
o    wymiany doświadczeń i konsultacji,
o    nawiązywania współpracy opartej na wspólnych celach i synergii.
Opis zagadnień VII Forum Gospodarczego TIME
Misją VII Forum Gospodarczego TIME (FG TIME) jest promocja Programu Rozwoju Cyfrowego Infrastruktury i Przemysłu (PRCIP). Stanowi on podsumowanie prac programowych Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT). Jest wkładem krajowego przemysłu nowych technik (ICT) w działania na rzecz zwiększenia tempa rozwoju polskiej gospodarki poprzez podniesienie jej innowacyjności. Branża ICT stanowi dziś o innowacyjności całego przemysłu, infrastruktury i usług.

Więcej informacji: http://www.fgtime.org.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *