Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, Poznań

Wczytuję mapę...

Date/Time
Date(s) - 07/10/2013 - 08/10/2013
09:30 - 17:00

Location
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 15, poziom 1

Category(ies) No Categories


logo-enviconMiędzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

7-8 października, Poznań, Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO

Kongres ENVICON będzie wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą ochrony środowiska. Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji samorządowej, jak i rządowej. Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami, ta ugruntowana od lat dziedzina, nabierze z pewnością innej jakości. Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej.

Najbliższa edycja Kongresu ENVICON to także nawiązanie do tematów dotyczących źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionych o inny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne. Formuła ENVICONU umożliwia wszystkim uczestnikom interakcje z prelegentami – po każdym wystąpieniu przewidziane są pytania do prelegentów, a po każdej sesji dyskusja. Pozwoli to na identyfikację najistotniejszych problemów branży ochrony środowiska oraz określenie płaszczyzn współpracy pomiędzy administracją publiczną a przedsiębiorcami. Pierwszy dzień Kongresu zostanie podsumowany uroczystą galą w Auli UAM. Będzie to znakomita okazja, aby podziękować i przyznać wyróżnienia osobom zasłużonym dla środowiska. Niezapomnianych wrażeń podczas tego wyjątkowego wieczoru dostarczy występ gwiazdy sceny muzycznej.

Przewodniczącym komitetu naukowego ENVICON jest prof. Andrzej Mizgajski – kierownik Zakładu Geografii Kompleksowej na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM.

Więcej: www.envicon.abrys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *