Jak minimalizować koszty przedsiębiorstwa wdrażając rozwiązania ekologiczne?, Olsztyn

Wczytuję mapę...

Date/Time
Date(s) - 04/06/2013
11:00 - 13:00

Location
Hotel Dyplomat

Category(ies) No Categories


Seminarium Forum WaMaBoss

„Jak minimalizować koszty przedsiębiorstwa wdrażając rozwiązania ekologiczne?”

4 czerwca 2013 r., godz. 10.00-13.00, Hotel Dyplomat, ul. Dąbrowszczaków 28, Olsztyn

 logo WamaBoss-02Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu organizuje cykl bezpłatnych seminariów dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur, na temat wdrażania strategii społecznie odpowiedzialnego biznesu. Zakres tematyczny warsztatów obejmuje takie zagadnienia, jak: CSR, zwłaszcza w aspekcie relacji z pracownikami, otoczeniem i środowiskiem naturalnym, zasady  tworzenia strategii CSR przedsiębiorstwa.

4 czerwca 2013 r. w Olsztynie odbędzie się drugie z cyklu seminarium zatytułowane „Jak minimalizować koszty przedsiębiorstwa, wdrażając rozwiązania ekologiczne?”, które poprowadzi Ewa Zamościńska, Konsultant CSRinfo.

Podczas seminarium zostaną poruszone kwestie związane z tematem zielonych zamówień, wdrażaniem innowacyjnych technologii, zarządzaniem odpadami przemysłowymi czy zasobami takimi, jak energia i materiały wykorzystywane w przedsiębiorstwie.

Ewa Zamościńska posiada wieloletnie doświadczenie jako koordynator projektów doradczych i trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zaangażowania społecznego. Doradza w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu m.in. w firmach z branży finansowej, FMCG i energetycznej.

Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. W wyniku prawie dwuletniego projektu został wypracowany model „Innowacyjny CSR – tworzysz, wpierasz, szanujesz” w postaci „Modelu szkoleniowo-doradczego CSR” oraz „Modelu przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu”.

Więcej informacji na temat Warmińsko-Mazurskiego Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu jest dostępne na stronie internetowej www.centrum-csr.com

Swoją obecność należy potwierdzić do  28 maja 2013 r. Liczba miejsc jest ograniczona, udział w seminarium jest bezpłatny

Kontakt: biuro@centrum-csr.com, tel. 89 535 07 93

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *