InEnerg 2014, Wrocław

Wczytuję mapę...

Date/Time
Date(s) - 04/03/2014 - 06/03/2014
00:00

Location
Stadion,Wrocław 2012

Category(ies) No Categories


Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg

4-6 marca 2014 r., Wrocław

Wszelkie innowacje są wynikiem ludzkiej działalności i kreatywności i także my decydujemy o tym, czy pewne innowacje mają racje bytu czy też nie. Wykorzy-stując dane innowacje przyczyniamy się do ich rozpowszechniania a celem każ-dej z nich jest to, aby w przyszłości stała się ona dobrem powszechnym.

Dobrem powszechnym jest z pewnością energia czy też prąd, który mamy na co dzień. Niewielu z nas zastanawia się jednak skąd on się bierze i na ile go wystarczy. A to może się okazać decydującą kwestią i to nie w perspektywie wieków, ale już za kilkanaście lat. Polska może mieć bowiem problemy jeśli chodzi o regularne dostawy prądu, dlatego tak ważne jest przyjrzenie się innowacjom w tej dziedzinie i poszukiwanie rozwiązań, które zapewnią nam beztroską przyszłość w tym zakresie.

Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg będą idealną okazją do zapoznania się z nowościami w branży energetycznej. Targi odbędą się w 4-6 marca 2014 r. we Wrocławiu, na Stadionie w Klubie Biznesowym. Organizator stawia sobie za cel pokazanie innowacji w energetyce począwszy od konwencjonalnej po odnawialną, nie zabraknie także tematów związanych z budownictwem energooszczędnym.

Wiele krajów zmaga się z problemem starych i przeciążonych sieci energetycznych, temat ten także nie zostanie pominięty w ramach targów.

Targi będą miały charakter międzynarodowy, jednak region, na którym chcemy skupić szczególna uwagę to region Odry i Nysy Łużyckiej, czyli region, gdzie spotykają się trzy kraje – Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje będzie przede wszystkim ukierunkowana nasza kampania marketingowa –  mówi Projekt Manager InEnerg Małgorzata Bartkowski.

Organizatorem  imprezy jest firma REECO Poland.

Więcej informacji na: www.inenerg.com

Kontakt i informacje:

REECO Sp. z o. o.

ul. Bartycka 22A/21B

00-716 Warszawa

Tel.: + 48 (0) 22 266 02 16

Fax: + 48 (0) 22 379 78 60

info@reeco-poland.pl

www.renexpo-warsaw.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *