ENERGETICS 2013, VI Lubelskie Targi Energetyczne, Lublin

Wczytuję mapę...

Date/Time
Date(s) - 19/11/2013 - 21/11/2013
00:00

Location
Targi Lublin

Category(ies) No Categories


ene13_PL

ENERGETICS 2013 – VI Lubelskie Targi Energetyczne

19-21 listopada 2013 r., Targi Lublin

Zapraszamy do udziału w VI Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS, które odbędą się w dniach 19-21 listopada 2013 r. Targi ENERGETICS są jednym z najważniejszych i największych spotkań branży energetycznej we wschodniej Polsce. Stanowią platformę dyskusji na tematy ważne i aktualne dla branży, dla rozwoju techniki i technologii w energetyce.

Lubelskie Targi Energetyczne  to wydarzenie skupiające w jednym miejscu szereg firm o zasięgu międzynarodowym. Swoje miejsce znajdują na nich nowoczesne urządzenia, aparatury i technologie dla przemysłu energetycznego. Co roku Targi przyciągają ponad 4 tys. specjalistów z całej Polski i zagranicy, a wśród nich m.in. elektryków-instalatorów, przedstawicieli zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych. Każdy z nich to profesjonalista  zainteresowany tematyką elektroenergetyczną zarówno po stronie dostawców jak i odbiorców usług.

Ścisła współpraca z izbami i stowarzyszeniami związanymi z sektorem elektroenergetycznym zapewnia fachowo przygotowane wydarzenie.  Targi  Energetics to nie tylko wystawa ale również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej, takie jak najnowsze regulacje prawne, kierunki rozwoju branży energetycznej oraz wdrażane innowacyjne rozwiązania.

W tym roku zakres tematyczny Targów Energetics obejmować będzie m.in.:

Elektroenergetykę i elektrotechnikę (wytwarzanie i przesyłanie energii elektrycznej, przetwarzanie energii, urządzenia rozdzielcze i łączeniowe, urządzenia zabezpieczające i instalacje odgromowe, urządzenia kontrolno-pomiarowe i sygnalizacyjne, sieci i instalacje elektryczne, automatykę, osprzęt eksploatacyjny i narzędzia, kable i przewody, sprzęt oświetleniowy, informatykę w energetyce);

Energetykę alternatywną i odnawialną (energię wodną, wiatrową, słoneczną, wód geotermalnych, biomasę, technologie pozyskiwania energii odnawialnej, systemy oszczędzania zasobów energetycznych);
Energię jądrową.

Głównym partnerem Targów jest największy operator sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej w Polsce PGE Dystrybucja.

ENERGETICS 2013 to szansa na zaprezentowanie swojej oferty wśród znanych marek z branży energetycznej. To także doskonała okazja do wymiany informacji i doświadczeń w środowisku o wysokiej specjalizacji branżowej oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

One thought on “ENERGETICS 2013, VI Lubelskie Targi Energetyczne, Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *