Ekoinnowacje w przemyśle spotkań, Kraków

Wczytuję mapę...

Date/Time
Date(s) - 03/12/2013
All Day

Location
Sala Obrad Urzędu Miasta Krakowa

Category(ies) No Categories


Ekoinnowacje w przemyśle spotkań

3 grudnia 2013 r., Sala Obrad Urzędu Miasta Krakowa (pl. Wszystkich Świętych 3-4), Kraków

Wydarzenie jest elementem wieloletniego programu Fundacji Aeris Futuro „Zielone Wydarzenia – kampania edukacyjno-promocyjna dla świadomego i zrównoważonego stylu życia”. Tematyka konferencji koncentruje się na zagadnieniach dotyczących organizacji wydarzeń oraz pracy biurowej z uwzględnieniem kryteriów ekologicznych i społecznych.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się – w teorii, jak i w praktyce – z polskimi i międzynarodowymi trendami oraz do dyskusji na temat wzmacniania rozwoju lokalnego poprzez zrównoważoną organizację spotkań.

Konferencja nie tylko daje możliwość wysłuchania głosów różnorodnych środowisk (udział wezmą przedstawiciele nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych) na temat doświadczeń w zakresie wdrażania rozwiązań społecznie i ekologicznie przyjaznych, ale jest również niepowtarzalną okazją by w praktyce poznać zielone standardy uczestnicząc w ciekawych warsztatach prowadzonych przez prof. Joannę Kulczycką z IGSMiE PAN oraz Arkadiusza Zacharzewskiego z Centrum Promocji Ekorozwoju.

W przerwach uczestnicy zostaną zaproszeni do skorzystania z wegetariańskiego cateringu, a po posiłku czas umili zwiedzanie stoisk wystawowych. Program wydarzenia wzbogacony został również o część artystyczną – konferencja zakończy się koncertem „bez prądu” kobiecej formacji „Sutari”.

Udział w konferencji jest nieodpłatny dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Partnerami wydarzenia są Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk, Urząd Miasta Krakowa oraz Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Konferencja uzyskała patronat honorowy Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska oraz Koalicji Klimatycznej.

KONTAKT:

e-mail: konferencja@zielonewydarzenia.pl,

tel.: 12 430 08 22

Więcej: www.aerisfuturo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *