Ekoodpowiedzialni w biznesie

VII edycja Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”

Rusza kolejna edycja Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Uczestnicy mogą zgłaszać się w kategorii: „Przedsiębiorstwo”. O prestiżowy tytuł mogą ubiegać się wszystkie firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii środowiskowych.

Już po raz siódmy firma Abrys organizuje konkurs dla przedsiębiorstw, które w sposób wyjątkowy minimalizują swój negatywny wpływ na środowisko. Cel konkursu stanowi wyróżnienie przedsiębiorstw podejmujących zróżnicowane inicjatywy przyjazne środowisku oraz prowadzących działania inwestycyjne, edukacyjne lub informacyjne.
Wśród laureatów poprzednich edycji są takie firmy jak: Niczuk-Metall – PL, Green Power, Instytut Nowych Technologii Inżynierii Środowiska, Dolina Nidy, Orlen, Lotos.
W Konkursie uczestniczyć mogą wszystkie podmioty z branży przemysłowej, posiadające siedzibę na terytorium Polski i prowadzące na jej terenie działalność na rzecz ochrony środowiska. Szczególnie zapraszamy firmy, w których założenia polityki CSR są wyjątkowo istotne, oraz wszelkie podmioty prowadzące działalność innowacyjną w zakresie technologii środowiskowych.

W kategorii „Przedsiębiorstwo” – nagrodzone zostaną firmy, które w 2016 r. zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR. Jeśli Państwa firma podejmuje inicjatywy minimalizujące wpływ szkodliwych działań na środowisko lub prowadzi kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska, jest to kategoria dla Was.

Wszyscy laureaci nagrodzeni zostaną podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającej Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Regulamin VII edycji oraz formularz zgłoszeniowy:

Regulamin 2017

Formularz zgłoszeniowy 2017

 

Partner organizacyjny

Patroni medialni

 

 

 


Kontakt

Marta Siatak
Koordynator konkursów
+48 61 655 81 08
konkurs@abrys.pl
Wyślij e-mail


Zapraszamy do współpracy

abrys_logo

Wydawca
Abrys Sp z o.o.
ul. Daleka 33,
60-124 Poznań
www.abrys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *