Ekoodpowiedzialni w biznesie

VIII edycja Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”

Rusza kolejna edycja Konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Uczestnicy mogą zgłaszać się w kategorii: „Przedsiębiorstwo”. O prestiżowy tytuł mogą ubiegać się wszystkie firmy, które w swoim rozwoju uwzględniają aspekt ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie.

Już po raz ósmy firma Abrys organizuje konkurs dla przedsiębiorstw, które w sposób wyjątkowy minimalizują swój negatywny wpływ na środowisko. Cel konkursu stanowi wyróżnienie przedsiębiorstw podejmujących zróżnicowane inicjatywy przyjazne środowisku oraz prowadzących działania inwestycyjne, edukacyjne lub informacyjne.
W Konkursie uczestniczyć mogą wszystkie podmioty z branży przemysłowej, posiadające siedzibę na terytorium Polski i prowadzące na jej terenie działalność na rzecz ochrony środowiska. Szczególnie zapraszamy firmy, w których założenia polityki CSR są wyjątkowo istotne, oraz wszelkie podmioty prowadzące działalność innowacyjną w zakresie technologii środowiskowych.

W kategorii „Przedsiębiorstwo” – nagrodzone zostaną firmy, które w 2017 r. zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach ochronę środowiska. Jeśli Państwa firma podejmuje inicjatywy minimalizujące wpływ szkodliwych działań na środowisko lub prowadzi kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska, jest to kategoria dla Was.

Wszyscy laureaci nagrodzeni zostaną podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającej Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Regulamin 

Formularz Zgłoszeniowy

 

Organizator

Patroni honorowi VIII edycji

Patroni medialni VIII edycji

  

Kontakt

Marta Siatka
Koordynator konkursów
+48 61 655 81 08
konkurs@abrys.pl
Wyślij e-mail


Zapraszamy do współpracy

abrys_logo

Wydawca
Abrys Sp z o.o.
ul. Daleka 33,
60-124 Poznań
www.abrys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *