„Ekoodpowiedzialni w biznesie” w pigułce

Do 9 września br. można nadsyłać zgłoszenia do tegorocznej, trzeciej już, edycji konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw z sektora przemysłu, które, realizując swoją podstawową działalność, podejmują liczne inicjatywy dotyczące ochrony środowiska, wykraczające poza to, czego wymaga od nich prawo.

Pod uwagę brane są nie tylko działania inwestycyjne, zmierzające do zmniejszenia wpływu firmy i wytwarzanych przez nią produktów na środowisko, ale także akcje edukacyjne i informacyjne w zakresie ochrony środowiska, prowadzone w roku poprzedzającym edycję konkursu.

O tym, jakie firmy zwyciężyły w dwóch pierwszych odsłonach konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie” i komu należy pogratulować kreatywnych pomysłów na funkcjonowanie w zgodzie z naturą, można przeczytać w dodatku specjalnym, który można pobrać poniżej.

Publikacja  zawiera m.in. wywiad z przewodniczącym kapituły konkursowej – Michałem Kiełsznią, generalnym dyrektorem ochrony środowiska, oraz laureatami dwóch wcześniejszych edycji, fotorelację z Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, na której były przyznawane nagrody, a także opisy nieszablonowych działań firm, którym przyznano wyróżnienia.

Bez tytułu

„Ekoodpowiedzialni w biznesie” – pobierz dodatek

One thought on “„Ekoodpowiedzialni w biznesie” w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *